409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

Më 13 Maj 2013 krijohet Delta Group, pjesë e së cilës janë disa prej kompanive më të fuqishme si në tregun vëndas edhe në atë ndërkombëtar.

Delta Group e nisi zanafillën e saj në vitin 1996 me kompaninë Delta në qytetin e Elbasanit, me hapjen e një dyqani modest për tregtimin e pllakave dhe paisjeve hidrosanitare. Shumë shpejt, falë një angazhimi serioz në vitin 2000, nisi aktivitetin një magazinë e shoqëruar në të njëjtën kohë edhe nga një ekspozitë moderne për kohën, e pasur me artikuj të shumëllojshëm për nga cilësia dhe çmimi, në bashkëpunim me markat ndërkombëtare nga më prestigjiozet si: Saloni Ceramica, Hispania Ceramica, Dualgres, Cera Casa Bestile, Cerpa etj.

Delta Group është një markë me fokus në arredimin e brendshëm dhe të jashtëm si dhe në materialet e ndërtimit, me misionin për të arritur përsosmërinë, në shërbim të mjedisit tonë natyror, në fushën e ndërtimit si dhe në shërbimin sa më të mirë ndaj klientëve. Filozofia e Delta Group është përqëndruar në faktin se përsosmëria duhet të reflektohet në çdo aspekt për këtë arsye portofoli i grupit është i ndryshëm, duke filluar nga materialet e ndërtimit, bojrat, mobilje, pllaka e shumë produkte të tjera.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë