347 Punë aktive

93508 Punëkërkues

5692 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

1996
Themeluar


Bushi Service

Tirane, Shqipëri Automobilistik www.bushi-al.com

Përshkrimi i kompanisë

Works performed in the service Maintenance Service Parts & Additional repair Shock absorbers test Repair kit clutch complete & Releaser Brake system & Drum alignment Wheel alignment Electrics & Light switches /Relays/Control Electronics Diagnose Diesel and injection System Test & Repair Injector Gas Analyzer Lights alignment

Media

Anëtar i

ZF-Services
Lemforder
Sachs
Boge
BILSTEIN
Hella
Hengst
Bosch
Beru. Fag
Hepu
Laso
Johnson Control-Berga
Fag
IPD-Hepu
FTE
Stabilus
HUCO
BEHRTT
WAHLER
Pierburg
Elring
Meyle
Vierol
GKN
GEMO
Cortego
Otto-Zimmermann
Remsa
ERA
Maxicar

Produkte dhe Shërbime

Sherbime mbi pjese kembimi ne industrine automotive.

Nga Bushi Service

Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë