Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Crimson Finance Fund Albania

Tirane, Shqipëri Financa www.cffa.al

Përshkrimi i kompanisë

Crimson Finance Fund Albania (CFFA) eshte ne Institucion Financiar Jo-Bankar që ofron produktet financiare te faktoringut dhe qirasë financiare (leasing) për ndërmarrjet (bizneset) mikro, të vogla dhe mesme (MSMEs).

Punët aktive nga Crimson Finance Fund Albania

Oficer Kredie Crimson Finance Fund Albania

Analist kredie
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.