Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2010
Themeluar


Symmetric Group

Tirane, Shqipëri Sherbim www.symmetric.al

Përshkrimi i kompanisë

Symmetric Group Sh.p.k u krijua ne 2010 dhe aktivitetin e ka bazuar në zhvillimin dhe implemetimin e produkteve inovative n ë tregun shqiptar. Disa nga fushat në të cilat bazohet aktiviteti i Symmetric janë :

  • ERP programe financiare per kompanitë që ju duhet automatizim i plotë i proceseve të prorosise ,furnizimit ,magazinimit dhe shpërndarjes si dhe kontabilizimit automatik të veprimeve.
  • E-Commerce : aplikim për shitje nëpërmjet internetit të produkteve që kompanitë ofrojnë.
  • Konsulencë në fushen e pagesave elektronike dhe software bankare.
  • Analiza statistikore të të dhënave për të parashikuar të ardhmen e kompanisë suaj.
  • Arkivim elektronik të dokumentave.
  • Customer Relationship Management . Zgjidhje që lehteson objektivat e shitjeve dhe marketingut dhe mban klientet më pranë.
  • Zgjidhje te personalizuara sipas kërkesave të klientit.