Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


EXTRABIS SHPK

Tirane, Shqipëri Blerje , Shitjet, Sherbim, Logjistika, Magazinimi www.veshjepune.com

Përshkrimi i kompanisë

Extrabis Shpk eshte distributor lider ne fushen e Sigurise ne Pune. Merret me inportimin. reklamimin dhe shitjen e veshjeve te punes dhe paisjeve mbrojtese personale.

Produkte dhe Shërbime

Veshje Pune & Paisje Mbrojtese Personale