Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Telda Com

Tirane, Shqipëri Telekomunikacionit

Përshkrimi i kompanisë

Telda Com eshte pjese e TELDA GROUP, kompani gjermane me 22 vjet experience ne Business to Business Operations, Customer Oriented Services, Creating and Consolidating Partnerships, Data Collection and Service, Project Masterminding and Executing.

Anëtar i

Telda Group

Produkte dhe Shërbime

Call Center

Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë