573 Punë aktive

100770 Punëkërkues

6289 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


GULIT shpk

Teknologjia e Informacionit www.gulit-albania.com

Përshkrimi i kompanisë

Gulit shpk eshte kompania lider ne ballkan per prodhimin e thaseve te letres per perdorim industrial nga fabrikat e cimentove , materialeve te ndertimit, miellit , ushqimeve blegtorale, etj. Teknologjia moderne e perdorur prej nesh na ka dhene mundesi te jemi konkurues me produktet tona ne tregun Europian, pasi cilesia eshte shume e rendesishme per ne.

Produkte dhe Shërbime

Thase letre, per cimento, materiale ndertimi, miell, ushqim blegtoral etj.

Çertifikime

ISO 9001-2008

Nga GULIT shpk

Tirane, Shqipëri 29-06-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë