Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


Spirit Travel

Tirane, Shqipëri Mesimdhenia www.spirit.travel

Përshkrimi i kompanisë

Established in 2013, Spirit Travel is IATA-affiliated and has grown to become one of the leading corporate agencies in Albania, managing over 30 corporate clients and with a workforce with an average of eight years’ experience. In addition to providing a complete travel solution for business and leisure travelers, Spirit Travel is the general sales agent for Italian airline Blue Panorama in Albania, and manages a three-star hotel at Tirana airport.

Anëtar i

APTA

Produkte dhe Shërbime

Travel Ticketing, Tours, Hospitality, Rental car etc

Çertifikime

IATA