Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

Risia më e fundit nga Delta Group vjen më 28 Mars 2012, me brand-in e ri Delta Home, në zemër të Tiranës në zonën e ish bllokut. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit te markave më të mira ndërkombëtare për arredimin e ambjenteve tuaja, si; kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për femije, zyra, studio dhe garderoba nga më klasikët tek më modernet. Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzivisht për ju, nga emrat më të njohur të arredimit si Veneta Cucine, Pensare Casa, Natuzzi, Calia Italia Tonin Casa, Novamobili, Cattelan Italia, Las Group, Batistella, Misura Emme etj. Jemi afër klientëve tanë dhe shijeve të tyre, duke ofruar produkte nga më ekonomiket, tek më cilësoret, për të gjitha hapësirat dhe ambientet për t’jua bërë jetën më të thjeshtë e më të bukur.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë