Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Delta Home

Tirane, Shqipëri Arredim, Shitjet www.deltahome.al

Përshkrimi i kompanisë

Risia më e fundit nga Delta Group vjen më 28 Mars 2012, me brand-in e ri Delta Home, në zemër të Tiranës në zonën e ish bllokut. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit te markave më të mira ndërkombëtare për arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për femije, zyra, studio dhe garderoba nga më klasikët tek më modernet. Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzivisht për ju, nga emrat më të njohur të arredimit si Veneta Cucine, Pensare Casa, Natuzzi, Calia Italia Tonin Casa, Novamobili, Cattelan Italia, Las Group, Batistella, Misura Emme etj.

Delta Home është afër klientëve dhe shijeve të tyre, duke ofruar produkte nga më ekonomiket, tek më cilësoret, për të gjitha hapësirat dhe ambientet për t’jua bërë jetën më të thjeshtë e më të bukur.

Video