Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

3
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


Elim Agron Shpk

Tirane, Shqipëri Qeveritar

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Elim Agron shpk eshte nje kompani e rregjistruar rregullisht e cila kryen aktivitetin e saj ne fusha te ndryshme si psh . Export. Import, tregtimin e artikujve te ndryshem ,bare ,restorante hoteleri etj. Kryesisht kjo kompani e ka zhvilluar aktivitetin e saj ne fushen e hotelerise dhe te akomodimit.Kjo kompani zoteron disa hotele te kapaciteteve te ndryshme ne qytetin e Tiranes.

Anëtar i

Dhoma Kombetare e Tregtise

Produkte dhe Shërbime

Hoteleri dhe akomodim , Export-Import etj

Nga Elim Agron Shpk

Banakier Elim Agron Shpk

Turizem
Tirane, Shqipëri 31-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Sanitare Elim Agron Shpk

Specialist
Tirane, Shqipëri 31-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kamarier Elim Agron Shpk

Turizem
Tirane, Shqipëri 31-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë