Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2003
Themeluar


SiCRED sh.a.

Tirane, Shqipëri Sigurim, Sherbimet Financiare www.sicred.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria e sigurimit të jetës SiCRED sh.a., operon që prej viti 2003 në tregun shqiptar të sigurimeve. Shoqëria është licencuar për të ushtruar aktivitet në tregun e sigurimit të jetës. Vizioni i shoqërisë është që të bëhet mbështetja kryesore dhe zgjedhja e padiskutueshme e klientit. Shoqëria operon kundrejt standardeve më të larta profesionale dhe të etikës, me qëllim krijimin e një kulture të mirëfilltë sigurimesh private në Shqipëri. Ambientet e punës janë komode dhe stafi është i komunikueshëm e mikpritës. Fryma e bashkëpunimit është në themel të çdo gjëje! Aktualisht, SiCRED sh.a. ka 9 degë në qytetet kryesore të Shqipërisë.

Produkte dhe Shërbime

Sigurim Jete dhe Shëndeti; Sigurim nga Aksidentet; Sigurim me elementë Kursimi