409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.




Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


Metropol Center

Lushnje, Shqipëri Sherbim www.metropolcenter.al/

Përshkrimi i kompanisë

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri i te berit shopping dhe i te kaluarit te kohes se lire, te shendrrohet ne nje stil te ri jetese per frekuentuesit e saj.

Produkte dhe Shërbime

Supermarket, Shitje me pakice, Bar, Restaurant, Piceri, Elektroshtepiake, Mobileri, Argetim, Kohe e lire, Kinema, Kembim valutor, Institucione bankare, Agjensi turistike....etj

Video

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë