Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2012
Themeluar


TOWER sh.p.k.

Arkitekture Ndertim, Inxhinieri, Arkitektur www.tower.al

Përshkrimi i kompanisë

TOWER sh.p.k. është një shoqëri që operon në fushën e Konsulencave dhe shërbimeve të ndërtimit si: Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim i Pasurive të Paluajtshme.

Produkte dhe Shërbime

Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim i Pasurive të Paluajtshme

Çertifikime

Certifikata ISO 9001 2008

Punët aktive nga TOWER sh.p.k.

Tirane, Shqipëri 16-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Arkitekt TOWER sh.p.k.

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 16-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.