Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


LR Health & Beauty Shpk

Farmaceutike www.lrworld.com/al

Përshkrimi i kompanisë

LR Health & Beauty është një nga kompanitë kryesore të Evropës në shitjet direkte. Që nga themelimi i saj në 1985 , LR ka shënuar cdo vit rritje të madhe të shitjeve . Suksesi I LR -së është i bazuar në pesë faktorë unik te suksesit , vlerave dhe vizionit tone të qartë përcaktuar. Më shumë informacion në lidhje me ne ju mund të gjeni në websitin tone www.lrworld.com/al/.

Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë