344 Punë aktive

98366 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


My Optika

Tirane, Shqipëri Shitje me pakice www.myoptika.al

Përshkrimi i kompanisë

My Optika është rrjeti më i ri i dyqaneve optike në Shqipëri me një shtrirje në qytetet e Tiranës, Durrësit, Fierit dhe Vlorës.

Produkte dhe Shërbime

Produkte dhe Shërbime Optike

Nga My Optika

Tirane, Shqipëri 29-04-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë