351 Punë aktive

94496 Punëkërkues

5749 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

5
Punë Aktive

Privat
Sektori

1992
Themeluar


Grupi Kadiu

Tirane, Shqipëri Transport www.kadiu.al

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duke u zgjeruar gjithmonë e më shumë, duke e cuar ne 30 numrin e këtyre kompanive.

Me rritje të vazhdueshme të biznesit në shifrat 25%-30% në vit, me staf prej më shumë se 100 punonjesish (që shtohet dita-ditës), me një shtrirje të konsideruesheme të njësive të shitjes në të gjithë Shqipërinë, Kadiu SH.A ka treguar se është një kompani mjaft e fuqishme dhe e organizuar, që imponon respekt dhe reputacion në Treg.

GRUPI KADIU perfshin disa kompani ne fushen e produkteve dhe sherbimeve si vijon:

KADIU Sh.a – Ne fushen e tregtise se pjeseve te kembimit per automjete, autoservise sherbimi dhe me pika shitje me pakice ne Tirane, Durres, Elbasan, Fier, Vlore, Shkoder, Korce, dhe Gjirokaster.

TENDENCE – 3A Sh.p.k – Perfaqesia e RENAULT, DACIA, NISSAN ne fushen e tregetise se Automjeteve dhe pjeseve te kembimit.

JURREI Sh.p.k – Qendra e Biznesit GALAKTIK SHOPING CENTRE ne qytetin e Durresit me shumellojshmeri dyqanesh ne fushen e Modes, Bar&Restorant, Artikujve te Kuzhines, Veshjeve Sportive, Veshjeve per Femije, Supermarkete CONAD me vendodhje ne qendren e biznesit dhe me I riu prane qendres se qytetit te Durresit.

KAST Sh.p.k – Ne fushen e tregtise me shumice te veglave te punes dhe pajisjeve te specialicuara per ndertim. Gjithashtu ketu tregtohet markat me te njohura sa I perket fushes se veglave profesionale per autoservise.

Media

Nga Grupi Kadiu

Elbasan, Shqipëri 28-12-2018 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Tirane, Shqipëri 02-01-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Korce, Shqipëri 07-01-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kavaje, Shqipëri 08-01-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Elbasan, Shqipëri 10-01-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë