Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


Prespa Invest

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria ushtron veprimtarinë ne dhënien me qira për organizimin e panaireve dhe ekspozitave tregtare lokale, kombëtare dhe rajonale. Gjithashtu shoqëria organizon evente, panaire dhe aktivitete te ndryshme

Produkte dhe Shërbime

Organizim Eventesh