331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1001-5000
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


Intercom Data Service

Tirane, Shqipëri Telekomunikacionit www.ids.al

Përshkrimi i kompanisë

IDS - Contact Center me i madh ne Shqiperi. Duke pasur 13 dege ne qytetet kryesore te Shqiperise.

Produkte dhe Shërbime

Telekomunikacion, Telemarketing, Market Research

Nga Intercom Data Service

Financiere / Ekonomiste Intercom Data Service

Financier
Tirane, Shqipëri 13-05-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë