Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Jehona Software

Tirane, Shqipëri Burime Njerezore www.jehona.al

Përshkrimi i kompanisë

Jehona Software është një kompani e cila ofron Konsulencë, Analizim Informacioni dhe Procesesh, Dizenjim dhe Zgjidhje, Aplikime Kompjuterike, Shërbime dhe Mbështetje, Administrim të Dhënash, Sisteme Sigurie, Trajnime, Auditime në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit, për Kompanitë e Mesme dhe të Vogla. Fokusi dhe strategjia jonë kryesore si Jehona Software është ofrimi i aplikimeve kompjuterike si shërbim (SaaS) si për sektorin privat ashtu edhe atë shtetëror. Jehona Software u ofron klientëve të saj paketa të plota shërbimi që përfshijnë të gjithë komponentët si hardware, rrjeta ashtu edhe programeve apo sistemeve kompjuterike.

Produkte dhe Shërbime

Zhvillim Aplikimesh