Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


CONFIDENTHE SHPK

Përshkrimi i kompanisë

CONFIDENTHE SHPK Si tratta di un servizio di alta valenza professionale, esistente da 38 anni. Formazione retribuita – Ottima retribuzione ai massimi livelli di mercato - Contratto di Lavoro – assoluta trasparenza e regolarità del rapporto di lavoro

Anëtar i

DHOMES KOMBETARE TREGTARE

Produkte dhe Shërbime

Servizio di alta valenza professionale