Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


ATIS SHPK

Teknologjia e Informacionit http://atis.al/

Përshkrimi i kompanisë

Our company was founded in 2013, as a small business to steadily grow into one of the most successful web agencies, both in Albania and abroad. Today, ATIS is home to more than 50 certified and qualified employees with proven expertise in their profession. We want to continue building a place where people can head to anytime they need fast, professional, strategic, and secure solutions. Our ultimate mission is to deliver off-the-shelf across the globe through technology leadership, creativity, innovation, and a world-class staff. We take a result-oriented approach on producing creative and outstanding digital solutions that help our customers accomplish their goals and achieve the desired success. Our professional team of creative thinkers and competent implementers commit to transforming great brands and clear business objectives into remarkable high-performing websites. With a strong commitment to excellent service, we make sure to provide you with reliability, accountability, and affordability!

Produkte dhe Shërbime

web development, graphic design, internet marketing

Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë