Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


Teoren Sh.p.k

Arredim, Prodhim, Arkitektur, Ndertim, Industrial www.teoren.al

Përshkrimi i kompanisë

Teoren shpk është konsoliduar si kompani në 5 janar 2005,sot është një ndër kompanitë më me reputacion në industrinë ku operon. Me mbi 160 punonjës, 6 Showroome të shtrira midis Tiranës dhe Durrsit, me një sipërfaqe totale prej 7.900 m2 , 46 marka ekskluzive dhe mbi 490.000 familje që na kanë besuar dhe besojnë në produktet dhe shërbimet tona. Distribucioni Teoren i dedikuar për B2B mbulon në shpërndarjen 100% të territorit shqiptar për të gjitha produktet dhe markat, pjesë e Teoren. I mbështetur në 1.600 partnerë në të gjithë territorin shqiptar.

Në Teoren do të gjeni më shumë se marka dhe produkte për Ndriçimin,H-Sanitare,Elektrike,Sisteme Ngrohje-Ftohje,Sisteme të trajtimit të ujit, Hidraulike dhe Bojra , në Teoren do të gjeni edhe një mënyrë jetese e siguruar nga cilësia, standartet ,novacioni dhe e bukur.Të gjitha markat dhe produktet pjesë e familjes Teoren shoqërohen me certifikata garancie sipas standarteve europiane.

Stafi Teoren, i trajnura dhe me një eksperjencë disa vjeçare është gjithmonë në dispozicionin e klientëve për ti ndihmuar në zgjedhjen dhe zgjidhjen më të mirë për ta, duke filluar nga stafi i departamentit të shërbimit klientit, shitjes, inxhinierik, arkitekturës, servisit etj.

Sektorët: • Ndriçimin, • H-Sanitare • Elektrike • Sisteme Ngrohje-Ftohje • Sisteme të trajtimit të ujit • Hidraulike • Bojra

Video

Punët aktive nga Teoren Sh.p.k

Tirane, Shqipëri 10-02-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Hidraulik Teoren Sh.p.k

Specialist
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.