Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


Century 21 Albania

Tirane, Shqipëri Sherbim, Pronat www.century21albania.com/

Përshkrimi i kompanisë

CENTURY 21 ® është krijuar në vitin 1971, kur agjentët e pasurive të patundshme Art Bartlett dhe Marsh Fisher hapën zyrën e tyre të parë në Orange Country, California (USA). Në fund të viteve 70, CENTURY 21 ® ishte shndërruar në njësinë e vërtetë të pasurive të patundshme në Amerikë për numrin dhe vëllimin e transaksioneve, si dhe për cilësinë e shërbimeve të ofruara. Në kushtet e rritjes globale ka qenë një vit përparimi ai i 1998-ës, ku kompania u vetëpozicionua në Kinë duke marrë kështu një nga tregjet më të mëdha botërore. Aktualisht, Century 21 Real Estate LLC (century21.com) është franchisori i organizatës më të madhe botërore të shitjeve në real estate, që jep trajnim gjithëpërfshirës, menaxhim, suport administrativ dhe në marketing për Sistemin CENTURY 21.

Sistemi përfshin më shumë se 8,000 zyra franchise që operojnë dhe janë në pronësi të pavarur me mbi 118, 000 bashkëpunëtorë shitjesh, në 82 vende dhe territore në të gjithë botën. Century 21 Real Estate LLC është pjesë e Realogy Corporation, koorporatë globale në real estate dhe në shërbimet e zhvendosjes. Kjo markë prestigjoze është prezente në Shqipëri prej vitit 2008 dhe përbën rrjetin më të fuqishëm imobiliar në vend, me 20 Agjenci të liçensuara.

CENTURY 21® është një markë e regjistruar e liçensuar për CENTURY 21 LLC Real Estate. Një kompani  që ofron Mundësi të Barabarta Strehimi. Çdo zyrë CENTURY 21®, Operon dhe Është në Pronësi të Pavarur.

Anëtar i

Dhomës Amerikane të Tregtisë (AmCham)

Video