Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2004
Themeluar


Derby

Shperndarje www.derby.al

Përshkrimi i kompanisë

Kompania ALDKRIS-DERBY e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese e ndihmëse të instaluara krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, së bashku me rrjetin inxhinierik të prodhimit të lëndëve të para dhe atyre ndihmëse, përfaqëson portretin më kuptimplotë të investimeve të mëdha serioze në Shqipëri dhe më gjerë.

Shoqeria u themelua në shtator të vitit 2004 si një fabrikë e re për industrinë ushqimore “Për prodhimin e lëngjeve freskuese”. Linja e prodhimit të pijeve freskuese të emërtuara “Cola-Cola Shqipëtare” “Pit Bull” dhe “Viva DERBY” zbaton një teknologji superiore e cila përfshin aplikimin e proceseve teknologjike e inxhinierike, terësisht të kompjuterizuar dhe automatikisht të komanduara nga vendi dhe distanca. Makineritë e reja janë lëvruar nga kompania italiane “SIMONAZZI” srl. Paketimi në përmasa dhe formate standarte sipas EU, administrohet dhe shpërndahet në treg nëpermjet një rrjeti të fuqishëm logjistik të mbështetur fuqishëm nga një infrastrukturë të përshtatur.

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, KM 7, Albania Tiranë 1016 Cel: +355 68 20 30 498 Tel: +355 42 406 508 Email: [email protected]

Video

Punët aktive nga Derby

Tirane, Shqipëri 19-11-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.