409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

201-500
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

Kompania Dast sh.a lider në prodhimin e ngjitësve dhe rifiniturave. Kompania Dast ben pjese ne DeltaGroup e cila perbehet nga kompanitë Deutschcolor, Delta,Dast dhe DeltaHome. Deltagroup është lider në tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.

DAST nuk është thjesht një prodhues i apasionuar i materialeve cilësore të ndërtimit dhe riparimit, por i gjithçkaje që lidhet me të jetuarit dhe të punuaritnë mjedise të rehatshme dhe të shëndetshme. Ajo që ne bëjmë është të sigurojmë një bazë të fortë dhe të qëndrueshme dhe një pamje elegante dhe plot shije për mjediset tuaja familjare, të punës dhe argëtimit.

Themeluar në Janar 2008, DAST është rritur shpejt dhe ka zënë një pozitë udhëheqëse në Shqipëri dhe një njohje të gjerë në Ballkan. Produktet DAST tregtohen në Gjermani, Itali, Greqi, Shqipëri, Maqedoni, Mali i Zi, Kosovë, Liban, Belgjikë dhe më gjerë. Portofoli i produkteve DAST përfshin që nga ngjitësit e pllakave, te mbushësit e fugave, veshjet dekorative, llaçrat, rifiniturat, produktet me bazë gipsi, autonivelantët, hidroizoluesit, e deri tek silikonet, adetivet perforcues, pastruesit acidë, rrjeta, shiritë dhe aksesorë të tjerë, të aplikueshëm në shtrimin e pllakave, veshjen dekorative të mureve, realizimin e finiturave, ngjitjen e tullave dhe blloqeve të ndryshme në mure, mbushjen e mureve të tullës dhe blloqeve, rrafshimin dhe nivelimin, si dhe hidro-izolimin e sipërfaqeve horizontale dhe vertikale, në mjedise të brendshme dhe të jashtme në kushte atmosferike të ndryshueshme.

Video

Nga Dast sh.a

Tirane, Shqipëri 01-06-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Durres, Shqipëri 01-06-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë