Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2011
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

Start-Co. është një kompani e re në tregun shqiptar duke trashëguar një përvojë të hershme në manaxhimin e kërkesave tuaja. Aktivitetet kryesore të kësaj kompanie përfshijnë pa u kufizuar në to, tregtimin e makinerive dhe pajisjeve elektrike si dhe atyre të industrisë së rëndë, pjesë këmbimi për automjete, vajra lubrifikantë, pajisje dhe makineri të ndryshme elektro mekanike, pajisje dhe materiale elektrike, elektro pompa si dhe shërbime të kualifikuara për instalimin, mirëmbajtjen dhe përdorimin e tyre. Kompania e cila gëzon një besueshmëri gjithnjë e në rritje, për shkak të cilësisë së produkteve, çmimit të ofruar dhe plotësimit të standarteve evropiane e më gjërë, synon të zgjerojë fushën e veprimtarisë së saj përtej vendit duke patur si objektiv tregun rajonal.

Anëtar i

SHOQERISE START CO

Çertifikime

ISO 9001:2008 14001:2004

Nga START CO

Tirane, Shqipëri 25-07-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë