Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


Segafredo

Shitjet www.klar.al

Përshkrimi i kompanisë

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sherbim professional, efikas, me kosto te reduktuar duke iu pergjigjur nevojave te klienteve dhe duke ofruar produktin me te mire, nje cilesi te garantuar qe nga plantacioni i kafese ne filxhanin tuaj, ashtu si vetem Segafredo Zaneti di ta beje.

Qellimi i Segafredo eshte te tejkalojme pritshmerite e secilit klient duke ofruar nje sherbim te jashtezakonshem te fokusuar ndaj konsumatorit. Te Segafredo jane perkushtuar qe klientet te kene nje sherbimi efikas dhe profesional e realizuar kjo nga puna dhe pasioni i stafit te cilet i quajne bashkepunetore. Suksesi eshte rezultat i devotshmerise per te qene gjithmone aty, per te kontaktuar me klientet, per te ofruar suportin teknik ne menyre qe maredhenia e tyre te jete sa me solide drejt nje rruge bashkepunimi te gjate dhe efikase.

Gama e gjere dhe perzierjet e mrekullueshme, kujdesi ndaj klientit si dhe cilesia ne sherbim jane vlerat qe i bejne UNIK.

Nje staf profesional me nje eksperince te gjate dhe te sukseshme transmeton vlerat dhe qellimet tona ne qytetet me te medha te shqiperise si Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Berat, Pogradec, Gjirokaster, Shkoder, Korce … etj duke bere qe “Klar” shpk te afirmohet tashme ne tregun Shqiptar si nje nder kompanite lider te distribucionit te kafes.

Video

Punët aktive nga Segafredo

Juriste Segafredo

Jurist
Tirane, Shqipëri 11-03-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Tirane, Shqipëri 19-03-2020 edhe 28 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.