Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1999
Themeluar


Emigres Albania shpk

Arredim www.emigres.al

Përshkrimi i kompanisë

Emigres me një eksperience 25 vjecare si dhe me ekspoziten me të madhe 6200 m2 në fushen e arredimit edhe të mobilimit të ambjenteve të brendëshme dhe të jashtme vazhdon të ofrojë një gamë të gjerë produktesh ku ndërthurja e detajeve, përcakton funksionalitetin, si dhe një mënyre që përcakton stilin e jetës. Kualiteti – bazuar në të dyja termat, fortësia dhe jetëgjatësia e materialeve janë besueshmëria që kompania jonë ofron, sepse ne besojmë në produktet që ofrojme në saje të partnerëve tanë ndërkombëtare si dhe në stafin tone. Gjithkush tek Emigres beson se shtëpia është vendi ku nisemi dhe kthehemi, është pikë reference, vendi ku relaksohemi dhe takojmë shokët dhe të dashurit tanë, prandaj ne ndjejmë nevojen të dekorojmë hapësiren tuaj në bazë të kërkesave dhe nevojave sa më mirë të jetë e mundur. Na vizitoni! Verejtjet dhe sugjerimet tuaja kthehen në obligim per ne.

Produkte dhe Shërbime

mobilje hidrosanitare