Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


AED COLOR SHPK

Përshkrimi i kompanisë

AED COLOR LTD nisi rrugen e saj krijuese në 1993 me veprimtari importin dhe tregtimin e bojërave për sektorin e ndërtimit dhe të llakut të mobilieve. Në kushtet e vështira të tregut shqiptar që mbizotëronte në hapat e para të shoqërisë, AED Color vendosi objektiva afatgjatë duke arritur të jete sot shoqëria model në fushën e artikujve të ndërtimit, që nga hedhja e themeleve, izolimi, mbrojtja e deri te dekorimi. Sot AED Color përbën përfaqesuesin eksluziv të kompanive Europiane: • VECHRO Paint • ISOMAT Building Materials • FIBRAN Energy Shield • KOURASANIT Natural Decorative Materials • ESHA Bituminous Waterproofing Membranes • PLASMACEM Matrices for concrete Me më shumë se njëzetë vjet eksperiencë, në kërkim të produkteve të gjeneratës së re, si në materiale ndërtimi dhe në bojëra, kompania është në gjendje të ofrojë cilësi, shumë-llojshmëri dhe risi për të përmbushur të gjitha kërkesat e konsumatorëve.