534 Punë aktive

100882 Punëkërkues

6298 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Boiken Developmets

Tirane, Shqipëri Arkitektur, Ndertim, Financa www.boiken.co

Përshkrimi i kompanisë

Boiken Developments, eshte nje kompani me nje experience mbi 15-vjecare ne sektorin e ndertimit ne Shqiperi, e fokusuar kryesisht ne objekte rezidenciale dhe struktura turistike te shkalleve te ndryshme, qe si emerues te perbashket kane cilesine e larte te ndertimit e projektimit.

Media

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë