445 Punë aktive

92326 Punëkërkues

5598 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Boiken Developmets

Tirane, Shqipëri Arkitektur, Ndertim, Financa www.boiken.co

Përshkrimi i kompanisë

Boiken Developments, eshte nje kompani me nje experience mbi 15-vjecare ne sektorin e ndertimit ne Shqiperi, e fokusuar kryesisht ne objekte rezidenciale dhe struktura turistike te shkalleve te ndryshme, qe si emerues te perbashket kane cilesine e larte te ndertimit e projektimit.

Nga Boiken Developmets

Sarandë, Shqipëri 26-10-2018 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë