Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Educational Centre Albania

Përshkrimi i kompanisë

Educational Centre Albania is an International Company with its presence in seven countries. The company is specialized in distributing international well known publishers and other educational services in Albania.

Anëtar i

Educational Centre Chain of International Bookshops

Produkte dhe Shërbime

Distributimi materialeve didkatike, akademike, dhe sherbime suport ne fushen e Edukimit

Punët aktive nga Educational Centre Albania

Finance & Purchasing Assistant Educational Centre Albania

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 26-08-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.