Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Deutschcolor sh.a

Prodhim, Shitjet www.deutschcolor.de

Përshkrimi i kompanisë

Të gjithë e dimë sesi ambienti përreth ndikon në humorin tonë të përditshëm, ndaj, edhe rëndësia e veçantë që merr aplikimi i bojës dhe ngjyrës së duhur aty ku punojmë dhe jetojmë, na ndihmon të nxjerrim në pah më të mirën tonë: Deutsch Colour ka lindur në Gjermani, ku plot 105 vite më parë filloi prodhimin dhe studimin e bojërave: ishte viti 1914. Ne jemi krenarë të ndajmë suksesin tonë duke kthyer një biznes të vogël familjar në një kompani të njohur shumëkombëshe që vazhdon të rritet gjerësisht. Ne nuk prodhojmë thjesht dhe vetëm produkte të shkëlqyera! Ne kujdesemi për nevojat e gjithsecilit duke përfshirë çdo individ, prodhues, dekorues pa dallim nëse ata janë pjesë e një firme të madhe apo një biznesi të vogël privat. Sistemi ynë i avancuar teknologjik dhe laboratori digjital ku prodhohen produktet tona, na ndihmon të jemi gjithmonë një hap përpara në sektorin botëror të bojërave; të shpejtë dhe efikasë në përditësimin e të gjithë informacioneve më të fundit dhe të rëndësishme dhe përcjelljen e tyre tek stafi ynë i kualifikuar, në mënyrë që klientët tanë të informohen ashtu siç duhet. Nëpërmjet zhvillimit të ideve të reja dhe strategjive moderne të marketingut tonë, klientëve iu ofrohen gjithmonë njohuritë më të mira, duke i ndihmuar ata që të marrin rezultatin maksimal nga produkti për të cilin interesohen. Që prej fillimeve të Deutsch Color në vitin 1914, në Gjermani, e deri më tani, kemi arritur me shumë punë, pasion dhe përkushtim të vazhdueshëm realizimin e një gamë të gjerë produktesh për industrinë e ndërtimit, të cilat kemi mundur t’i sjellim në treg. Një rëndësi shumë e madhe i është dhënë kërkimit shkencor dhe zhvillimit, prandaj 60% e fitimit tonë shkon për progresin e produkteve tona dhe për investime të reja. Deutsch Color ka nje kapacitet prodhimi 500 000 ton dhe 120 milionë litra çdo vit.

Punët aktive nga Deutschcolor sh.a

Durres, Shqipëri 27-11-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.