344 Punë aktive

98366 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

IDEL SHPK është importuesja e birrave të mirënjohura gjermane BITBURGER, ERDINGER WEISS, KÖSTRITZER dhe FISCHER'S që nga viti 1999. IDEL ka një eksperiencë të gjatë në distribucionin e këtyre produkteve në të gjithë Shqipërinë. Ne kujdesemi që shumëllojshmëria e pijeve në Shqipëri të bëhet gjithnjë e më e madhe. IDEL është përfaqësimi shqiptar i prodhuesve të shumtë dhe kujdeset për zhvillimin e markës. IDEL furnizon bare, restorante, hotele, dhe qendra tregtare dhe tregtarë pijesh në të gjithë vëndin.

Nga IDEL SHPK

Tirane, Shqipëri 07-05-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë