308 Punë aktive

97538 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


BConnect

Tirane, Shqipëri Udhetimit

Përshkrimi i kompanisë

BConnect Sh. p.k., e una società Leader nel mondo del Customer Service.

Anëtar i

gg

Produkte dhe Shërbime

Telekomunikacion

Çertifikime

hh

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë