Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Muca sh.p.k (Melvinflex)

Hekurudhor www.melvinflex.com

Përshkrimi i kompanisë

Melvin Flex është mes më të rëndësishmeve për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve. Rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit.Fazat e procesit të prodhimit kontrollohen në mënyrë konstante,nga ardhja e lëndës së parë deri në dërgimin e produktit final.Çdo faze e punës monitorohet nga persona profesional dhe shumë të specializuar. Objektivi ynë Në MelvinFlex, që në fazën e projektimit të produkteve, në të cilën kënaqim kërkesat individuale nga më të ndryshmet, i kushtojmë vëmëndje të veçantë kujdesit për ambjentin. Në fakt objektivi ynë primar është të krijojmë objekte me lëndë të para natyrale, me proçese prodhimi që të kenë një impakt sa më të vogël mbi ambjentin.Për këtë arsye, në prodhim, 60% e energjisë përthithet nga burime të rinovueshme(impiante fotovoltaike) duke minimizuar çlirimin e CO2 në atmosferë.

Produkte dhe Shërbime

Dysheke, Jasteke, Krevate, Divane