Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


DOALPAINT shpk

Elbasan, Shqipëri Prodhim www.doalpaint.com

Përshkrimi i kompanisë

Doalpaint eshte kompani me aktivitet prodhimi dhe tregetimi te bojerave dhe bojak te ndryshem. E pranishme ne tregun shqipetare prej 11vitesh, e konsoliduar ne produktet dhe klientet e saj. Me rrjet dyqanesh pothuajse ne te gjithe Shqiperine, me produktet e Doalpaint garantojne cilesi dhe konfortin e produkteve Europiane. Doalpaint ka kategori te ndyshem bojerash: 1. Boje muri, per ambiente te jashteme she te breneshme 2. Boje hekuri,te thjeshta, industriale,epokside dhe zjarr duruese 3. Boje druri,profesionale 2 komponeteshe 4. Boje dyshemeje,rezina epoxide per shtimin e dyshemeve dhe te mureve anesore, e pershtateshme per studio,spitale,palestra,etj 5. Boje dekorative,boje me efekte te ndyshme per ambiente te brendeshme 6. Grafiato, e llojeve dhe spesoreve te ndrysheme.