Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


ALBAPHOTO Sh.p.k

Elektronike www.fujifilm.al

Përshkrimi i kompanisë

Kompania eshte distributore rajonale e kompanise Japoneze FUJIFILM. Kompania procedon ne fushen e shitjeve te produkteve fotografike,makinerive te printimit,sherbimeve etj. Fujifilm është zhvilluar në një korporatë globale duke i shërbyer përdoruesve dhe tregjeve të biznesit.

Fujifilm përpiqet vazhdimisht të gjejë zgjidhjet më të mira, që nga mikrosopia deri tek hapësira kozmike. Përmes kërkimit dhe zhvillimit, ne përmirësojmë bërthamën tonë teknologjike, të cilën e aplikojmë në produktet që rregullojnë cilësinë e jetës.

Filialet Fujifilm në Europë veprojnë në më shumë se 25 grupe firmash dhe kanë të punësuar më shumë se 4,500 punonjës të cilët merren me Kërkim dhe Zhvillim (K&Zh), prodhimin, shitjet dhe shërbimet ndihmëse.

Tek Fujifilm punohet në shumë fusha – nga aparatet Fotografike dixhitale deri tek filmimet, që nga computer media deri tek mjekësia përmes imazhit - për t’ju sjellë produktet më të mira, për të zgjidhur probleme me të vështira dhe për të mbrojtur mjedisin e planetit tonë.

Punët aktive nga ALBAPHOTO Sh.p.k

Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.