313 Punë aktive

95549 Punëkërkues

5820 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


Studio Tartari

Tirane, Shqipëri Projektimi/Dizenjimi, Marketing www.studiotartari.com

Përshkrimi i kompanisë

Studio Tartari është krijuar në Tetor 2005 si një kompani e fokusuar në dizenjim dhe printim dixhital për mbështetjen dhe zhvillimin e sipërmarrjeve të vogla dhe të mëdha nëpërmjet produkteve promocionale. Duke operuar në një treg gjithnjë e më dinamik lindi nevoja e zgjerimit të gamës së shërbimeve, për t’u përshtatur më mirë me kërkesat specifike të partnerëve tanë.

Studio Tartari sot nuk sugjeron vetëm zgjidhje të pjesshme, por një kompleksitet produktesh dhe shërbimesh tradicionale dhe inovative për të bërë të mundur një komunikim më të frytshëm midis partnerëve dhe audiencës së tyre.

Produkte dhe Shërbime

Dizenjime, Printime dixhitale, Shtepi Botuese

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë