535 Punë aktive

100887 Punëkërkues

6298 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

IMI FARMA Shpk eshte krijuar ne vitin 1994. Ajo ben blerje e shitje me shumice e pakice, import-eksport te produkteve farmaceutike humane dhe veterinare, te pajisjeve mjekesore, kozmetike, te produkteve ushqimore humane e veterinare te perdorimit te gjere, Prodhimi Lokal I Barnave Humane dhe Veterinare, krijimi dhe shfrytezimi i klinikave mjeksore si edhe botimi I materialeve te ndryshme mjeksore etj. IMI FARMA SHPK eshte nje kompani e pajisur me prodhimet te teknologjise se fundit farmaceutike nder me konkurueset ne tregun shqiptar ne Shqiperi e Kosove. Medikamentet qe importojme nga shtete si Zvicra, Franca, Gjermania, Belgjika jane fjala e fundit ne fushen farmaceutike si ne formule ashtu edhe ne teknologjine e prodhimit te tyre. Ne kete menyre ne i ofrojme tregut shqiptar garancine e medikamenteve tona te cilat jane nder me te mirat ne tregun boteror.

Nga IMI FARMA

Tirane, Shqipëri 30-06-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë