Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Infosoft Software Developer

Tirane, Shqipëri Burime Njerezore , Teknologjia e Informacionit isd.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Infosoft Software Developer Shpk (ISD Ltd) eshte krijuar ne vitin 1991 duke qene dhe e para kompani private ne fushen e informatizimit financiar dhe sherbimeve informatike. Aktiviteti kryesor eshte konceptimi dhe ndertimi i aplikimeve software te orientuar nga menaxhimi i aktivitetit ekonomik dhe/ose financiar ne njesite ekonomike, sektorin publik apo privat, institucione shteterore etj.

Produkte dhe Shërbime

Financa5 Payroll Pos Distribucion MS WebPOS Autoservis

Çertifikime

ISO 9001/2008; IT Mark; IT Mark Premium; CMMI

Nga Infosoft Software Developer

Financier Infosoft Software Developer

Financier
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë