Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2001
Themeluar


Univers Reklama sh.p.k.

Tirane, Shqipëri Informatik, Logjistika, Mjekesor www.universreklama.com

Përshkrimi i kompanisë

Univers Reklama zotëron kapacitete të mjaftueshme teknologjike dhe njerëzore për të ndërmarrë punime dhe projekte të madhësive të ndryshme, duke siguruar ekspertizë në ideim, dizenjim, realizim, montim dhe mirëmbajtje me një cilësi të padiskutueshme. Cikli i prodhimit të kësaj kompanie është i plotësuar duke bërë që besimi i kompanive më të mëdha në tregun e karburanteve, tregtisë, bankave dhe shërbimeve të rritet bashkë me të.

Perfeksionimi i teknologjisë dhe njohjen e vazhdueshme me risitë e tregut vendas dhe të huaj. Përpjekje të vazhdueshme për të kuptuar shijet e konsumatorit, për ta drejtuar atë në zgjedhjet që bën dhe për t’i ofruar cilësinë më të mirë, në afatin e caktuar. Realizimin e përzgjedhjeve dhe kërkesave të klientëve. Specializimin e personelit për një shërbim profesional.

Moto: Teknologjia jonë respekton madhështinë tuaj!

Media

Produkte dhe Shërbime

Indoor dhe Outdoor Advertising

Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë