Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comShëndeti Dhe Psikologjia E Punës

Si të njohim një punonjës që ka...

Çdo punonjës ka probleme personale që mund të ndikojnë në punën e tij. Gama e problemeve është e gje...Etika në vendin e punës

Vendi i punës është një nga vendet më të rëndësishme në jetën tonë. Ne shpenzojmë pothuajse 1/3 për...Implementimi i sjelljes pozitive...

Sjellja, qëndrimi dhe zhvillimi pozitiv në vendin e punës mund të përcaktojë se sa të suksesshëm jen...Promovimi i krijimtarisë në orga...

Promovimi i krijmtarisë është thelbësor për krijimin e një klime apo kulture korporative që promovon...Të përfitojmë njohuri

Gjatë gjithë jetës, ne jemi në konstant të vazhdueshëm për të mësuar  dhe për të gjetur ide të reja....Për çfarë motivi punojmë?

Motivet e kryerjes së një pune janë të ndryshme por cili është ai motiv primar që na shtyn për të pu...Si të sillemi me shefin?

Mënyrat e sjelljes me kolegët dhe me shefin ndryshojnë shumë nga njera-tjetra. Sepse të parët janë s...Pse duapune.com

Të nderuar lexues, Nëse jeni punëdhënës apo punëkërkues, dhe dëshëroni të dini më shumë në lidhje me...Si të menaxhojmë stresin në punë

Puna në ditët e sotme gjithnjë e më shumë po kthehet në burim stresi. Po cfarë është stresi në vetve...