Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comShëndeti Dhe Psikologjia E Punës

Flirti në punë! Përse e bëjnë me...

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu i këndshëm ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë...Pse karriera juaj nuk po ecën?

Nëse nuk po ecni në karrierën tuaj, mund të ketë disa arsye të cilat nuk jua lejojnë këtë gjë. Në th...Si të evitoni stresin në punë gj...

“Keep Calm, It’s just Summer!” Kur jashtë është nxehtë dhe pothuajse të gjithë janë me p...Pse vera është koha e përkryer p...

Vera është koha e përkryer për t’u çlodhur dhe njëkohësisht për të reflektuar mbi karrierën tu...Ekziston zëri brenda jush? ̵...

Një drejtues i lartë në ushtrinë sovjetike kishte komandën e kontrollit të çdo sinjali të një sulmi...Si ndihmon meditimi në biznes os...

Kush ka ndjekur eventin 3 ditor të Vasil Naçit në Nëntor të vitit të kaluar, ka jetuar përvojën e ti...Si të bësh zgjedhjen e duhur për...

Zgjedhja e një oferte pune mund të jetë një ngjarje e rëndësishme në jetën e një personi. Hulumtimi...Si të përqendroheni edhe kur ju...

“Mbani mend gjithmonë se përqëndrimi juaj përcakton realitetin tuaj”– George Lucas Përqendrimi...10 veprime praktike që mund të n...

Ngjarjet e fundit në Amerikë, përfshirë këtu edhe vrasjen e George Floyd, ka ngjallur trazira të mëd...Horoskopi i karrierës. Mësoni pr...

Një horoskop karriere mund të mos jetë mënyra më e besueshme ose logjike për të gjetur një vend pune...Keni një martesë të palumtur me...

Është koha të merrni një vendim! Pse ju duhet të kaloni ditë nga jeta juaj në një punë që ju e urren...Çfarë mund të bëni pas pune?

15 ide se çfarë mund të bëni pas punës për të qenë më të lumtur. Teknologjia,tashmë është pjesë e pa...Paratë kanë rëndësi, por nëse nd...

Gjetja e një pune në këto kohë të vështira ku ju paguajnë mirë është vërtet fantastike, por kur nego...Pa dështim nuk ka sukses. Si të...

Pasi diskutuam në artikullin e mëparshëm mbi “Si mund të përfitoni nga dështimi?” , sot duam t’ju nd...Si te perfitoni nga deshtimi?

Çfarë do të thotë të dështosh në kohë pandemie dhe si mund të përfitoni nga dështimi? Një nga gjërat...A e dini se, “PomodoroR...

A e dini se? Mbi 2 milion njerëz e kanë përdorur tashmë teknikën Pomodoro për të transformuar jetën...Si të përballoni punën nga shtëp...

Ndërkohë që situata po shkon drejt normalizimit të paktën në vendin tonë, shumë prej jush janë ende...Duapune.com – sponsor loka...

Duapune.com, sponsor lokal i aktivitetit “AIESEC Pitch Bootcamp & Youth Speak Forum 2019”, organ...Dita jote e fundit e punës erdhi...

Dita jote e fundit e punës erdhi! Nga një pyetësor i fundit që ekipi i duapune.com bëri në lidhje me...Si do të ndikojë Inteligjenca Ar...

Ndikimi i ardhshëm i kompjuterëve në fuqinë punëtore është një temë e nxehtë. Teknologjia po përmirë...