Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comShëndeti Dhe Psikologjia E Punës

New

Shef apo lider?

monday #duapune #shef #njoftim #lider #njoftimpune #bossSquid Game – Mesimet e jetes qe...

Keni degjuar mbi Squid Game? 456 lojtarë konkurrojnë gjithsej në 6 lojëra duke u eliminuar, ku elimi...Si te jemi me te qete ne mjedisi...

Kur ndodheni në vendin e punës është veçanërisht e rëndësishme të dini të ruani qetësinë në raste ne...Si ta nisni diten me energji?

Jeni një person që zgjoheni me energji në mëngjes apo zgjohemi gjithmonë duke u ndjerë të rraskapitu...A e dini se…

#duapune #humor #njoftim #njoftimepune #njoftimpune #gjejpune #pune #shqiperi #albania #tiranaZgjidhni kafene e preferuar dhe...

 Lloji i kafesë që porositni mund të zbulojë më shumë për personalitetin tuaj sesa mendoni. Psi...Zgjidhni kafene e preferuar dhe...

Cila është kafeja juaj e preferuar? Ajo që preferoni zbulon se kush jeni dhe si silleni. Kapuçino, e...Udhezime per pastrimin e vendit...

Si çdo punonjës që punon në një zyrë ju kaloni një kohë të konsiderueshme duke prekur kompjuterin tu...Thenie motivuese

“Unë jam ajo që jam sot për shkak të zgjedhjeve që bëra dje.” Eleanor RooseveltStresi qe vjen nga papunesia

Stresi i shkaktuar nga papunësia ka një ndikim të madh në shëndetin fizik dhe mendor. Puna përvec si...Thenie motivuese

” Mësoni sikur do të jetoni përgjithmonë, jetoni sikur do vdisni nesër. ” Mahatma GandhiA ka miq ne pune apo vetem koleg...

Jeni vetëm kolegë apo dhe miq në punë? Të ndërtoni marrëdhënie miqësie në punë është e rëndësishme d...Keshilla per veshjen ne pune gja...

Ju pëlqen apo jo, mënyra se si dukeni dhe visheni luan rol në suksesin tuaj në vendin e punës. ̶...Inteligjenca emocionale ne pune...

10 mënyra për të punuar duke përdorur inteligjencën emocionale: Nderkohe mund te lexoni: 10 Mënyra s...10 Mënyra si të bësh më të pëlqy...

Kolegë të shkëlqyer me një ‘Mirëmëngjes’, ‘ Ditë të këndshme’, ‘Ckemi’ apo ‘Mirupafshim’. Duke e për...Si t’a kuptoni qe eshte koha per...

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë...E hene. Disa thenie motivuese pe...

Padyshim që e hëna përbën ditën më të vështirë të javës së punës, pas një fundjave të relaksuar apo...Si te kuptoni kur duhet te hiqni...

Nëse jeni si shumica e njerëzve, ju harxhoni pjesën më të madhe të kohës suaj të çmueshme në punë më...12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë...Mberrini vone ne pune? Cili isht...

Të gjithëve na ka ndodhur të mos arrijmë në orar në punë. Na ndodhin gjëra të paparashikuara, nuk zg...