Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comPublikime Dhe Njoftime

Grow Professionally for a Global...

duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...Panairi i pare virtual i Punes d...

Më datë 16 Qershor 2021, prej orës 09:00 – 16:00, do të organizohet Panairi i parë dhe më i ma...Panairi Virtual i Punës dhe Aftë...

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë të bëheni pjesë e edicionit të parë të “Panairit Virtual të Punës...Digi Diaspora 2 Meetup #1

Digi Diaspora 2 është aktiviteti i rradhës që do të organizohet nga Shoqata Shqiptare e Teknologjisë...EBA – “Employer Bran...

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edh...Studioni ne SHBA per programet b...

Nje lajm i mire na vjen nga American Corner Tirana. Jeni të interesuar të studioni në ShBA? Keni pye...PREZANTIMI I REZULTATEVE TË STUD...

Pas përfundimit me sukses të pyetësorit për studimin më të madh Global të Talenteve, i organizuar ng...Studimi më i madh Global &...

Raporti i Studimit më të madh Global të Talenteve për vitin 2020. Pas përfundimit me sukses të pyetë...Decoding Global Talent, Onsite a...

PRESS RELEASE US Falls Behind Canada as a Work Destination, and Pandemic Lowers Mobility, in Global...Kompanite pararoje per nje mjedi...

PROFILI I PROJEKTIT “Më shumë Zgjedhje: Politikat Familjare të Përgjegjshme Gjinore për Sektor...65 mije vende pune sezonale ne G...

65 mije vende pune sezonale ne Greqi. Te favorizuar shqiptaret. Greqia ka publikuar sot në fletoren...Si te shmangni plagjiaturen ne a...

“Turnitin” u mundëson institucioneve akademike të sigurojnë cilësinë dhe integritetin në procesin e...5 keshilla per menaxheret e R...

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audienc...15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn t...

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn! Qe prej...Ftese per anetaresim ne platform...

Rrjetëzimi i kapitalit social të shqiptarëve në Diasporë ka qenë shpesh objekt i disa inciativave të...Startup ne Gjirokaster. Hapet th...

Fillon cikli i parë i aplikimeve për startupet nga Argjiro Innovation Hub, e cila ka hapur thirrjen...Panairi Virtual “Studio ne Suedi...

Mësoni më shumë rreth universiteteve në Suedi, programeve studimore dhe bursave që ofrohen! Janë të...Pyetja nje milion dollareshe qe...

Nuk ka rëndësi nëse po filloni tani karrierën tuaj apo tashmë keni një përvojë të gjatë; nëse jeni n...SIPERMARRESI I VITIT 2020

BUSINESS MAGAZINE ALBANIA, ORGANIZON SIPËRMARRËSI I VITIT 2020 Për herë të parë Business Magazine Al...“Java Kuq e Zi” ne d...

duapune.com, partneri juaj i duhur ne gjetjen e punonjesve te kualifikuar, ne kuader te festave komb...