Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëdhënës

Pse duapune.com

Të nderuar lexues, Nëse jeni punëdhënës apo punëkërkues, dhe dëshëroni të dini më shumë në lidhje me...Duhet të jeni gjithmonë i hapur...

Në botën biznesit, ndryshe nga bota e artit, kritikat merren shpesh negativisht.Por kriticizmi konst...Mos lejoni që recesioni të ndalo...

Në ekonominë e tanishme, shumë menaxherë kanë probleme në rritjen e tyre si profesionist. Mos përdor...Sigurohuni që ti përshtateni kul...

Një ndër arsyet kryesore për shkallën e lartë të dështimit të shefave të rinj – më shumë se  gjysma...Pyesni punonjësit tuaj për ide t...

Rritja e biznesit tuaj është shumë e vështirë në ketë ekonomi,por shumë e rëndësishme për ti mbijetu...4 hapa për një komunikim më të m...

Shumë diskutime, takime dhe mbledhje të bën të ndihesh si humbje kohe.Ja dhe 4 elementë që ju mund t...3 Këshilla për të dhënë një fee...

Feedbacku  është thelbësor per zhvillimin tonë si profesionistë.Këtu janë tre këshilla për t’j...