Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

1.Shpallje konkursi/Pozicioni: K...

Fondacioni i Shoqërisë së Hapur për Shqipërinë – Soros shpall konkursin për punësim në pozicionin e...YES – Program Shkëmbimi me...

Çfarë është YES? Youth Exchange and Study (YES) është një program i themeluar në tetor të vitit 2002...Panairi i Punës dhe Studimit ...

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë, në ndihmë të aktivitetit të Kompanive dhe në shërbim të Shoq...Si të kthehemi në punë pas pushi...

Pa marrë parasysh se sa shumë ose pak ditë kemi qënë në pushime, është gjithmonë e vështirë të ktheh...Curriculum Vitae

Curriculum Vitae- zakonisht e përgatitur nga kandidatët për një pozicion pune për të theksuar eksper...Çfarë hapash keni ndërmarr në të...

Në përgjigjen tënde, tregoi intervistuesit për një situatë kur keni deleguar një detyrë. Në përgjigj...Cilat janë rregullat e pashkruar...

Kur fillove shkollën për herë të parë, nuk i kishe të gjitha rregullat e shkruara. Por me kalimin e...