Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comNjoftime

Aftësohuni për shërbimet e hotel...

ALB_Internal_leaflet_trainings_hotels_LP_PME_RB_Sued_FINALPuna e së ardhmes. A jemi gati?...

duapune.com ditën e shtunë, datë 25 janar 2020, në eventin “Korça Digital Weekend”. Themeluesi i dua...Aktiviteti i parë i HRHub Albani...

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për...“Talente dhe ide për të ar...

duapune.com së bashku me DIMAK Albania mori pjesë në panairin “Talente dhe ide për të ardhmen...Duapune.com merr pjesë në Panair...

Në kuadër të “Ditëve të Energjisë për Rajonin”, në datat 4-5 tetor 2019, në Expocity Albania u...Duapune.com në eventin e teknolo...

Në datat 25, 26 & 27 Shtator 2019 Duapune.com ishte pjesë e eventit Tirana Tech Open në Expocity...Duapune.com dhe 22 faqe internet...

Në një letër të parë nga Reuters, 23 faqe interneti në Europë, të profilizuara në kërkimin e vendeve...Koha për Konkursin – Hacka...

Edhe pak ditë nga Konkursi-Hackathon për talentet e Sigurisë ndaj Krimit Kibernetik! PËRGATITUNI!! C...www.duapune.com rifillon trajnim...

Në këto trajnime do mësoni rreth praktikave dhe procedurave të përdorura ne departamentet e Burimeve...Aplikoni për një eksperiencë pun...

  Me plazhe të mahnitshme, ishuj të mrekullueshem, vendas miqësorë, kombinim i favorshëm i kost...Thirrje për Aplikime në Programi...

Programi Master dhe Internship (MIP) është krijuar në vitin 2016 nga Fondacioni Shqiptaro–Amerikan p...AADF Master’s Degree Fellowship...

      The AADF has opened the call for application for the Master’s Degree Fellowship...Panairin i Ditës Ndërkombëtare t...

                      duapune.com mori pjesë...Open House, Përdorimi i teknolog...

                      Më datë 16 Nëntor 2017,...EU Scheme for Young Professional...

Komisioni Europian dhe British Council, njoftojnë për hapjen e aplikimeve për “EU Scheme for Young P...Hyrje në Burime Njerëzore të Apl...

DM Consulting Services në kuadër të shërbimeve në fushën e trajnimeve, organizoi në datën 19 Nëntor...Trajnimi “Hyrje në Burime Njerëz...

Duapune, DM-Consulting, në vijim të kryerjes me sukses të trajnimeve mbi Menaxhimin e Burimeve Njerë...YOUTH EXCHANGE AND STUDY

Mësoni më shumë për këtë program të ri shkëmbimi me Shtetet e Bashkuara të Amerikës YES – Youth Exch...Trajnimi “Aftësitë e komunikimit...

DM Consulting Services në kuadër të shërbimeve në fushën e trajnimeve, organizoi si seancë të parë n...