Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKuriozitete

U diplomove? Ja çfarë të bësh kë...

Disa para shtesë në xhepin tuaj, nuk do ishin keq gjatë kësaj vere. Të kesh një punë sezonale verore...Si të evitoni stresin në punë gj...

“Keep Calm, It’s just Summer!” Kur jashtë është nxehtë dhe pothuajse të gjithë janë me p...11 Punët më të çmendura në botë

Kujtdo prej nesh në fëmijëri i ka ndodhur të paktën një herë të vetme t’i bëhet pyetja “Çfarë dëshir...Rrogat mesatare të vendeve anëta...

                            &n...10 punët më të kërkuara për viti...

            1.Këshillues Personal Financiar Jeni i dhënë pas matematik...Ja cilat do të jenë 10 qytetet m...

                            &n...Zakonet e përditshme të sipërmar...

  “Ne jemi ajo që bëjmë vazhdimisht,” tha Aristoteli (ose, më saktë, historiani Will Dur...5 arsyet përse atletët janë puno...

Për të trajtuar këtë , kemi marrë rastin e Kihn DeMaree, drejtore e talentit në Axiom Zen, një studi...Origjina e intervistave të punës

Është e lehtë t’i marrësh gjërat si të mirëqena. Për shembull, merrni intervista për punë. Duk...Këto janë universitet më inovati...

   Qendrat kryesore të teknologjisë në Europë shkëlqejnë në qytetet kryesore si Londra, Berlini dhe...Çfarë është suksesi sipas njerëz...

Kur flasim për një person të suksesshëm, flasim për dikë që ka miliarda në llogarinë e tij bankare,...16 gjëra që njerëzit e suksesshë...

                    Zgjohen herët në mëngjes. Bëjn...Femrat bjonde fitojnë më shumë s...

Një studim i universitetit “ Queensland” në Australi, zbuloi se femrat bjonde fitojnë më shumë se ko...“Paga” arsye konkurrence në punë

Sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Çikagos rezultoi se meshkujt janë 94%  më shumë të tër...25 punët më të paguara dhe më të...

Po kërkoni për një punë që ka treg pune dhe page shumë të lartë? Më poshtë publikohet një listë e an...Sa Drerë shihni në foto?

Sa Drerë shihni në foto?              Cila nga 4 figurat zvendeson kua...

Cila nga 4 figurat zvendëson kuadratet bosh ne radhë?            Cila nga figurat eshte e ndryshm...

Cila nga figurat eshte e ndryshme?            Sa punonjës shikoni në zyrë?

                  Sa punonjë ka në zyrë, ose persona sh...Veshje të përshtatëshme dhe jo t...

Ja disa veshje qe mund te perdorni kur shkoni ne nje interviste pune, ose kur shkoni ne pune, apo ra...