Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comFakte Interesante

Duapune.com dhe 22 faqe internet...

Në një letër të parë nga Reuters, 23 faqe interneti në Europë, të profilizuara në kërkimin e vendeve...“Gunes” ka vendosur...

Sindroma e së hënës tashmë njihet dhe përjetohet nga të gjithë. Sindroma e të hënës i referohet lodh...11 Punët më të çmendura në botë

Kujtdo prej nesh në fëmijëri i ka ndodhur të paktën një herë të vetme t’i bëhet pyetja “Çfarë dëshir...8 shenja që tregojnë që ti je i/...

  Si të kuptoni që keni rënë në dashuri me një mundësi të re pune? Kur ju filloni të flisni rre...Rrogat mesatare të vendeve anëta...

                            &n...10 punët më të kërkuara për viti...

            1.Këshillues Personal Financiar Jeni i dhënë pas matematik...Gjithçka që do të dëshironit të...

            Mendoni për një punë në shitje? Ka shumë punë që kanë lidh...Çfarë është suksesi sipas njerëz...

Kur flasim për një person të suksesshëm, flasim për dikë që ka miliarda në llogarinë e tij bankare,...Udhëtimet për biznes

Udhëtimet për biznes konsiderohen shumë përfituese. Por në ditët e sotme shpesh ato shihen si penges...Femrat në pozicione drejtuese

Gratë dhe burrat që punojnë në pozicione drejtuese në kompani të mëdha kanë këndvështrime të ndryshm...Flirti në punë, meshkujt e bëjnë...

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu i këndshëm ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë...Sa punonjës shikoni në zyrë?

                  Sa punonjë ka në zyrë, ose persona sh...Sa kuba gjenden në foto?

Sa kuba gjenden në foto?Cili numër zvendëson “?...

Cili numër zvendëson “?”…            Sa figura kafshesh shikoni ne fo...

Sa figura kafshesh dhe qenie te gjalla shikoni ne foto?            Veshje të përshtatëshme dhe jo t...

Ja disa veshje qe mund te perdorni kur shkoni ne nje interviste pune, ose kur shkoni ne pune, apo ra...Gjeni, sa eshte rezultati?

Sa eshte rezultati?…            Cila është përgjigjia juaj?̷...

Cila është përgjigjia juaj?…